Aktuálne: Dovolenka 2012 - zájazdy do letných destinácií. Registrujte si naše Last Minute správy zasielané e-mailom, cestujte za najlepšie ceny.
Travel.Sk - Dovolenka, cestovné kancelárie, letenky
DOVOLENKA


KONTAKT
Travel.Sk s.r.o.
cestovná agentúra
Bratislava@Travel.Sk
       Aupark Tower
       Einsteinova 24        [?]
       85101 Bratislava


 Kontakt cez Skype callto://travel.sk [?]
 Tel.: 02 33 872835
 Fax: 02 63531816
 Mobil, SMS - 09xxTRAVEL:
0905 872835
0902 872835
0948 872835
Travel.Sk
   

Hotel Flamingo Grand (5*)

kliknite pre zväčšenie fotky

kliknite pre zväčšenie fotky

pre zväčšené obrázky hotela
kliknite na foto vyššie

Luxusný hotel Flamingo Grand sa nachádza vo svetoznámom kúpeľnom stredisku Albena. Od krásnej piesočnatej pláže je vzdialený len 150 m.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, WiFi v lobby bare, vonkajší bazén, detský bazén so šmykľavkami, detské ihrisko, slnečníky a ležadlá pri bazéne a na pláži. Za poplatok: zmenáreň, a la carte reštaurácia, konferenčná miestnosť, lobby bar, piano bar, vínny bar, SPA centrum, diskotéka, kozmetický salón, sauna, podzemné parkovisko, mini golf, biliard, squash, fitnes, tenisové kurty, masáže.

Ubytovanie:
klimatizované 2 lôžkové štúdia s možnosťou 2 prísteliek, SAT-TV, telefón, WiFi, trezor, kuchynský kút, kúpelňa (sprcha alebo vaňa/WC), sušič na vlasy a terasa. Možnosť doobjednania apartmánu (4+1) a mezonetu (6+1).

Stravovanie:
raňajky formou bohatých švédskych stolov, možnosť doobjednania večerí.

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:

*****: elegantný rezort s nádhernou záhradou je stvorený pre oddych a relax ako aj pre aktívnu dovolenku s množstvom zábavy.ďalšie obrázky / fotografie hotela:
kliknite pre zväčšenie fotky kliknite pre zväčšenie fotky kliknite pre zväčšenie fotky kliknite pre zväčšenie fotky kliknite pre zväčšenie fotky